شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 14592
بازدید: 1009

بازیابی اکانت اینستاگرام | بازگردانی اکانت اینستاگرام | بازگردانی پیج هک شده | بازگردانی پیج غیرفعال شده | بازیابی پیج دی اکتیو شده


یکی از کابوس های وحشتناک برای افراد کاربر، غیر فعال شدن پیج اینستاگرام است. در این مدت، کاربر دیگر دسترسی به اکانت خود را ندارد. ولی راه رهایی برای این موقعیت وجود دارد که، در ادامه شما را با این راه ها آشنا می کنیم. برگرداندن اکانت اینستاگرام از سه راه میسر می باشد:

 • ۱ استفاده از ایمیل و نام کاربری Use username or email  

 • ۲ استفاده از پیامک و شماره موبایل Send an sms 

 • ۳ با استفاده از حساب فیسبوک Log in with facebook 

برای برگرداندن اکانت اینستاگرام ، باید توجه داشته باشید،  برای اینکه بتوانید از هر بخش استفاده کنید، اطلاعات شما باید از قبل ثبت شده باشد. و اینکه در طول آزمایش، سعی کنید از نسخه اصلی اینستاگرام استفاده کنید، و  استفاده از نسخه های پلاس  به شدت  اجتناب کنید.

 


چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانم؟

در این مقاله می خواهیم  روش های برگرداندن اکانت قبلی اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.
 قدم اول: باز کردن برنامه اینستاگرام
 قدم دوم، وارد کردن اطلاعات: اسم کاربری، به همراه پسورد خود را وارد کنید. در صورت داشتن پسورد، این عمل را با موفقیت انجام خواهد شد. در غیر این صورت به مشکل برمیخورید. اگر با وارد کردن اسم و پسورد باز هم به مشکل برخوردید، باید پسورد اکانت تان را ریست کنید.
 قدم سوم، ریست کردن پسورد اکانت: با انتخاب کردن گزینه forgot your password شما می توانید به اکانت قبلی خود بازگردید( البته لازم به ذکر است که اینستاگرام گاهی اوقات، حساب کاربران را قطع می کند. در این شرایط باید کاربران روش های دیگری را برای ورود به حساب خود دنبال کنند).
 قدم چهارم، انتخاب بین یکی از راه های ریست کردن پسورد: در این مرحله شما باید یک گزینه از سه گزینه را برای برگرداندن اکانت اینستاگرام انتخاب کنید. گزینه اول، از طریق ایمیل شما می باشد گزینه دوم: از طریق حساب فیسبوک log in with facebook  گزینه سوم:از راه ارسال پیامک به تلفن شما است send an sms
اگر شما در هنگام نصب اینستاگرام و  برای ساخت اکانت اینستاگرام خود از این موارد استفاده کردید، می توانید برای برگرداندن اکانت اینستاگرام خود از آنها استفاده کنید.


بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام

حتما برای همه ما پیش آمده است که تلفن همراه ما خراب شده است و مجبور هستیم آن را به تعمیر کار بدهیم تا آن را تعمیر کند. تعمیر کار مجبور است برای تعمیر تلفن همراه،  آن را ریست کند، و یا  پیج ما با مشکل مواجه شده است، یا  پیج خود را  به دلیل مشکلات دیگر از دست داده ایم. گاهی ممکن است  از  فضای مجازی خسته شویم، و تصمیم به حذف اینستاگرام گوشی خود میگیریم. و بعد رمز آن را فراموش می کنیم. خوشبختانه برای بازیابی اکانت اینستاگرام راه هایی وجود دارد که در ادامه  با آنها آشنا می شوید.
خوشبختانه فضای اینستاگرام طوری طراحی شده است که ما با دانستن یوزرنیم، میتوانیم پیج قبلی خود را بازیابی  کنیم. اما مشکل اینجاست که گاهی  ما پسورد مان را فراموش می کنیم. ما برای هر اپلیکیشن که استفاده می کنیم جهت امنیت آن، باید پسوردهای مختلفی را در ذهن خود نگه داریم. پس ممکن است که آن را فراموش کنیم. اگر شما هم با این مشکل  روبرو هستید و پسورد خود را فراموش کرده اید، حتما به دنبال راهی برای برگرداندن اکانت اینستاگرام خود هستید. اما خوشبختانه جای نگرانی نیست. در این مقاله به شما راه های حل کردن این مشکل را و اینکه چگونه بتوانید وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شوید، آموزش می دهیم
ما می توانیم از سه راه اکانت اینستاگرام خود را برگردانیم:
از طریق فیسبوک، از طریق شماره تلفن، و از طریق ایمیل می توانیم رمز اینستاگرام را بازیابی کنیم. اما نکاتی که قبل از حذف پیج اینستاگرام باید بدانیم:
۱ تعداد دفعاتی که میتوان پیج را غیر فعال کرد
۲ عدم بازگشت اطلاعات قبلی
۳ زمان بازگشت پیج قبلی


بازیابی اکانت اینستاگرام با شماره موبایل

گاهی اوقات پیش می آید که شما از ایمیل و رمز عبور آن اطلاعی ندارید و یا فراموش کرده اید. در این صورت شما می توانید با شماره موبایلی که با آن وارد شده اید، این اکانت را برگردانید . برای بازیابی اکانت اینستاگرام با شماره موبایل باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. به اینستاگرام خود وارد شوید و گزینه get help signing in را بفشارید.

۲-در این صفحه، گزینه دوم send an sms را بفشارید.

 

۳ شماره موبایلی که هنگام ثبت نام وارد کرده بودید را وارد کنید. سپس وارد پیام های خود شوید و پیامی را که برای شما آمده است، باز کنید این پیام حاوی یک لینک است لینک را لمس کنید.

 

در مرحله آخر به صفحه ای هدایت می شود که دو گزینه وجود دارد. در این مرحله شما باید دو بار رمز جدید را وارد کنید. توجه کنید که عینا دو گزینه را یک رمز انتخاب کنید. و در نهایت گزینه reset password را بزنید و سپس با رمز جدید و همان اکانت قبلی وارد پیج قبلی خود شوید.
به همین راحتی شما موفق به بازیابی اکانت اینستاگرام خود شدید. اما در طول مسیر ممکن است با مشکلات و یا خطاهایی روبه رو شوید و نتوانید به راحتی وارد ایمیل خود شوید که، در این موارد احتمالا اکانت شما به دلایل خاصی توسط اینستاگرام، حذف شده است.


بازگردانی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام

گاهی اوقات شما جزو افرادی می باشید که، تعداد زیادی از اکانت را مدیریت می کنید. اکنون یک یا تعدادی از آنها را غیر فعال کرده اید. یا گاهی اوقات افراد از فضای مجازی خسته می شوند، و برای مدتی با  اینستاگرام و شبکه های اجتماعی خداحافظی کرده اند. دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام باعث حذف کامل اکانت نمی شود. و شما می توانید برای مدتی آن را حذف کنید، و سپس آن را برگردانید که این کار سختی نیست. فقط نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که پسورد خود را به خاطر داشته باشید. به همین منظور برای بازگشت به اکانت قبلی یعنی بازگردانی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام تنها کافیست طبق مراحل زیر اقدام کنید:

 1. ابتدا وارد اینستاگرام شوید و یا وارد صفحه اکانت مورد نظر شوید.

 2. سپس نام کاربری و پسورد خود را وارد کرده و در نهایت گزینه login را انتخاب کنید.

در صورتی که رمز وارد شده صحیح باشد شما به راحتی وارد اکانت قبلی خود می شوید. البته نکته ای که باید در نظر بگیرید این می باشد که حتما یک هفته از  دی اکتیو کردن اینستاگرام گذشته باشد.


بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

همانطور  که  برایتان گفتیم، چندین  راه برای بازیابی اکانت اینستاگرام وجود دارد. اگر شما ایمیل خود را فراموش کرده باشید،  می توانید از طریق حساب فیسبوک و یا شماره تلفن همراه اقدام کنید.
یکی از راه های برگرداندن پیج از راه حساب فیسبوک می باشد.  با در اختیار داشتن جزئیات فیسبوک خود می توانید اقدام به برگرداندن اکانت اینستاگرام و یا پیج اینستاگرام خود کنید. فقط نکته ای حائز اهمیت است این است که،  باید شما فیسبوک خود را به اکانت اینستاگرام خود متصل کرده باشید. و این از دو گام تشکیل شده است: گام اول، اینستاگرام خود را باز کنید و روی گزینه log in with facebook کلیک کنید. صفحه ای رو به شما باز می شود که شامل دو بخش است در آن دو بخش اطلاعات خود را وارد کنید،  و روی گزینه log in کلیک کنید گام دوم: روی بازنشانی ضربه بزنید. در نهایت با این دو گام که برای شما توضیح دادیم، پیج شما به آسانی باز می شود.
یکی دیگر از روش ها بازیابی اکانت اینستاگرام با شماره موبایل می باشد که در بخش قبل برایتان توضیحات لازم را دادیم.


نکات تکمیلی برگرداندن اکانت اینستاگرام

اگر حساب اینستاگرام خود را به طور دائمی حذف کرده باشید، هیچ راهی برای بازیابی اکانت اینستاگرام قبلی شما وجود ندارد. حتی با نام کاربری و رمز خود نیز نمی توانید به اکانت قبلی برگردید. اما اگر از روش های حذف موقت استفاده کرده باشید،  می توانید با نام کاربری و پسورد به راحتی وارد شوید. حتی اگر پسورد را فراموش کرده باشید، با استفاده از ایمیل یا شماره موبایل به آسانی وارد می شوید. شما حتی با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام نیز می توانید این کار را انجام دهید. اما نکته ای را در نظر بگیرید که ممکن است اکانت شما هک شده باشد که اگر با موارد زیر روبه رو شدید به این موضوع شک کنید:

 •   اگر از طرف اکانت شما برای دیگران درخواست فالو و لایک برای دیگر افراد گذاشته می شود.

 •   اگر به طور مداوم از طرف افراد ناشناس درخواست فالو شدن دارید.

 •   در این صورت سعی کنید رمز عبور خود را تغییر دهید و رمزهای سخت بگذارید.


  نتیجه گیری:

 • حتما به این نکته توجه کنید که اگر از فضای مجازی خسته شده اید و برای مدتی می خواهید این فضا را ترک کنید. حتما آن را به صورت دستی حذف موقت کنید و از حذف دائم اینستاگرام جلوگیری کنید. و برای جلوگیری از هک شدن اکانت خود هر چند وقت یکبار رمز خود را تغییر دهید و حتما به فالورهای خود دقت کنید تا از ورود افراد سودجو جلوگیری کنید. زیرا در صورت حذف دائمی اکانت هیچ راهی برای برگرداندن اکانت اینستاگرام خود ندارید.

  سوالات متداول

 • ۱- چه روش های برای بازیابی اکانت اینستاگرام وجود دارد؟

  به صورت کلی سه روش برای برگرداندن اکانت اینستاگرام وجود دارد : ایمیل، شماره موبایل و فیسبوک که جزییات آن در مقاله توضیح داده شده است.

  ۲- آیا در صورت حذف اکانت امکان بازیابی اکانت اینستاگرام وجود دارد؟

  در صورت دی اکتیو کردن اکانت و یا حذف موقت اکانت امکان برگرداندن اکانت اینستاگرام وجود دارد ولی در صورت حذف دائمی خیر.

  ۳- در صورت فراموش کردن ایمیل چگونه اکانت اینستاگرام خود را بازیابی کنیم ؟

  می توانید با استفاده از شماره موبایل اقدام به بازیابی اکانت اینستاگرام خود نمایید .


  کانال تلگرام ما صفحه اینستاگرام ما